מחקרים בינלאומיים

NUK: לגרות מוחות סקרניים ולא רק של תינוקות

מאז היווסדה של NUK, בחנו מדענים את מוצרינו והשפעותיהם על התפתחותם של תינוקות. אנו מיישמים את תוצאות מחקריהם מדי יום ביומו. המחקרים מסייעים לנו לשפר את מוצרינו ולפתח מוצרים חדשים, תוך שימוש בממצאים המדעיים העדכניים ביותר, בעיקר מתחומי הרפואה והפסיכולוגיה ההתפתחותית. ניתן להוריד תקצירים של המאמרים והמחקרים האחרונים על נושאים הקשורים למוצרי NUK על ידי לחיצה על הקישורים למטה.

 

ממצאים חדשים בנושא מוצצים לתינוקות: מוצצים מספקים את הצורך הטבעי ליניקה (Hess C).

Kinder -und Jugendartz” 11/2010; 759-760″

70% מהתינוקות במדינות המתועשות הם בעלי צורך ליניקה, שהוא מעבר להזנה. מוצצים אינם רק מקור נחמה יקר ואהוב, הם עשויים להשפיע גם על היבטים התפתחותיים של הלסת ושל חלל הפה. על פי פנל מומחים בתחום האורתודונטיה ובתחום רפואת הילדים, לצורת המוצץ תפקיד משמעותי.

http://en.nuk.de/userdata/files/studies/KUJ_engl-hochaufgelost.pdf

 

פטמות אורתודונטיות: סקירת מחקר – רקע, נתונים, עובדות ותוצאות של NUK
(Herrmann C)

CO-MED 2010; 1 : 53-55

מומלץ להניק תינוקות לזמן ארוך ככל שניתן, היות וחלב אם הוכח כמזון הטוב ביותר לתינוק. עם זאת, סגנון החיים המודרני, הלחצים והדרישות מאימהות צעירות כיום, מובילים בשלב כלשהו לשילוב או מעבר להזנה מבקבוק. תוצאות ראשוניות מצביעות על דמיון בתבנית התנועה שנצפתה במהלך הנקה מהשד לעומת בקבוק הזנה, עם פטמה אורתודונטית.

http://en.nuk.de/userdata/files/studies/PR-errmann_final_GB_March2010.pdf

לימוד פעולת היניקה בקרב תינוקות בריאים, ביניקה טבעית או בהאכלה מלאכותית בזמן שימוש בפטמות NUK
(Arsenina O)
Russian Journal of Orthodontics 2006; 35; 14-16.

המאמר סוקר את יתרונות פטמת הסיליקון והלטקס של NUK, בילדים בגילאי ינקות. ניתוח השוואתי הראה כי כאשר משתמשים בפטמות של NUK, התהליך הפיזיולוגי של המציצה מחקה בצורה מלאה את תהליך ההנקה מהשד של האם.

http://en.nuk.de/userdata/files/studies/Ortodontia_engllische_Version_26112009_final_.pdf